Image title
Sürdürebilir bir değişim için enerjimizi doğanın kendisinden ve sizlerden alıyoruz.

 

 

Sürdürebilir bir değişim için enerjimizi doğanın kendisinden ve sizlerden alıyoruz.

 

Sürdürülebilir bir dünya için doğadan ve sizlerden aldığımız enerjiyle yola çıkıyoruz. Lazika olarak, çay tarımının gelişimine liderlik etmek ve bulunduğumuz bölgede kırsal kalkınmada etkili bir rol oynamak için gönüllü bir misyonu benimsiyoruz. İnanıyoruz ki, doğamıza, çaya, çalışanlarımıza, tedarikçilere ve komşularımıza yapacağımız her katkı, çaylarımıza lezzet katmanın ötesinde, dünyamıza pozitif etkiler sağlayacaktır.

Sürdürülebilir Tarım

Enerjimizi doğadan aldığımız gibi, aktif bir şekilde sürdürülebilir çay ve bitki tarımını destekliyoruz. Yerel etkimizi doğal olarak artırmak adına çaba harcıyor ve çiftçilik uygulamalarını geliştirerek doğal dengeyi destekliyoruz.

Sosyal Değerler

Üretim ve karar alma süreçlerimizi sosyal değer prensiplerine dayandırıyoruz. Lazika, köleliğe karşı duruşunu açıkça ifade eder ve üretim süreçlerimizi Sedex onaylı bir şekilde yönetir. Bu sayede, sadece lezzetli çaylar sunmakla kalmayıp, aynı zamanda adil, etik ve sosyal bir üretim zinciri oluşturmayı amaçlıyoruz.

Özetle

Çay tarımının gelişmesi ve bulunduğumuz bölgede etki yaratmak, kırsal kalkınmada öncü rol oynamak için gönüllüyüz. Biliyoruz ki doğamıza, çaya, çalışanlarımıza, tedarikçi ve komşularımıza yapacağımız her katkı çayımızın lezzetini artıracak, dünyamıza iyi gelecektir.

Lazika olarak, sadece çay üreticisi olmakla kalmıyor, aynı zamanda doğa ve toplum için olumlu bir etki yaratmanın sorumluluğunu üstleniyoruz. Sürdürülebilir tarım, sosyal değerler ve etik üretim anlayışımızla, çaylarımızın ötesinde bir hikaye anlatmayı hedefliyoruz. Her bir çay demini, sürdürülebilir bir geleceğe katkı olarak görüyor ve bu yolda adımlar atmaktan gurur duyuyoruz.

title
title
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR