~ Café Lazika ~

Café Lazika’nın dünyaya mesajı çok sade: Her şey taze, hep taze

Lazika’nın merkezine Ardeşen’e gelen tiryakilerimiz neden diğer şehirlerde yoksunuz, bizi neden Starbucks’a, Nero’ya ve 3. Nesil kahvecilere mecbur bırakıyorsunuz dediler.  Café Lazika projesi aslında sizlerden, sizlerin yakın ilgisinden çıktı.

Tüm çaylarımızı taze taze demliyoruz. Tüm pasta, atıştırmalıklarımızı taze taze günlük yapıyoruz. Felsefemize bir şey daha ekledik anlayacağınız.  Her şey taze, hep taze. Kötü çay, kötü kahve ve donuk ve lezzetsiz gıdaya karşıyız.

Lezzetli Lazika çaylarının yanına lezzetli kahveler ve atıştırmalıklar ekledik. Esas olan kendi mekanınız gibi rahat hissetmeniz, iyi zaman geçirip, lezzetli çay ve kahvelerimiz , sağlıklı atıştırmalıklarımızla “ çok iyi ya “  burası hisssi yaşamanız.

Çaya saygı diyerek yola çıktık biliyorsunuz. Café Lazika’lar da bu çaya saygı yolculuğunun son aşaması. Sizlere çaylarımızı çayın ve sizin hakettiğiniz gibi, en iyi şekilde ulaştırmak asıl amaç.

Cafe Lazika’nın içinde bir de dükkan var. Bölgemizde el emeği ürünler üreten kadın arkadaşlarımızın ürünlerini sergileyip, size ulaşmasına aracı olmaya çalışıyoruz. Bunu da çok önemsiyoruz

İlk Café Lazika’yı 42 Maslak’ta açtık.  42 Maslak 4. Katta. Türk Lzzet müzesindeyiz.  42 Maslak, Metro’nun Ataturk Sanayi ve ITU duraklarına yürüme mesafesinde.

Bunun adına Franchise demek istemiyoruz çünkü biz bayilik vermek değil yaptığımız işten zevk alan, bizimle aynı yolda yürümek isteyen , Lazika’yı, Anadolunun çay ve kahve kültürünü yaşatmak isteyen uzun yol arkadaşları arıyoruz. Eğer kafanızda Lazika açmak için uygun bir yer varsa sizi şöyle alalım.

Aynı şeyleri düşünüyorsanız haber edin konuşalım.


Masa ustine roman
Okurum zaman zaman
Gel katıl bize şimdi
Salalım dünyaya nam.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR