~Tazeliğin Adresi~

 

 

Café Lazika'nın dünyaya vermek istediği mesaj çok sade: Her şey taze, her zaman taze. Ardeşen'deki merkezimize gelen misafirlerimiz, neden diğer şehirlerde olmadığımızı, neden Starbucks'a, Nero'ya ve üçüncü nesil kahvecilere mahkum edildiğimizi sorguluyorlar. Café Lazika projesi aslında sizlerden, sizlerin ilgisinden doğdu.

Tüm çaylarımızı taze taze demliyoruz. Tüm pastalarımızı, atıştırmalıklarımızı günlük ve taze olarak hazırlıyoruz. Felsefemize bir şey daha ekledik: Her şey taze, her zaman taze. Kötü çay, kötü kahve ve tatsız gıdalara karşı duruyoruz.

Lezzetli Lazika çaylarının yanına, lezzetli kahveler ve atıştırmalıklar ekledik. Asıl önemli olan sizin kendi mekanınız gibi hissetmeniz, keyifli vakit geçirmeniz ve sağlıklı atıştırmalıklarımızla "çok iyi ya" hissini yaşamanız.

Yola çıkarken çaya saygı dedik. Café Lazika'lar da bu çaya saygının son aşamasıdır. Sizlere çaylarımızı, çayın ve sizin hak ettiğiniz gibi, en iyi şekilde sunmak asıl amacımız.

Café Lazika'nın içinde bir dükkan da bulunuyor. Bölgede el emeği ürünler üreten kadın arkadaşlarımızın ürünlerini sergileyerek, onların size ulaşmasına aracı olmaya çalışıyoruz. Bu bize çok önemli geliyor.

İlk Café Lazika'yı 42 Maslak'ta açtık. 42 Maslak, 4. Katta, Türk Lezzet Müzesi'nde bulunuyor. Metro'nun Atatürk Sanayi ve İTÜ duraklarına yürüme mesafesindedir.

Bunu bir bayilik olarak adlandırmak istemiyoruz çünkü biz, bayilik vermekten ziyade, işimizi seven, bizimle aynı yolda yürümek isteyen, Lazika'yı Anadolu'nun çay ve kahve kültürünü yaşatmak isteyen uzun yol arkadaşları arıyoruz. Eğer kafanızda bir Café Lazika açmak için uygun bir yer varsa, sizi ailemize katılmaya davet ediyoruz.

Eğer aynı düşünceleri paylaşıyorsanız, lütfen bize haber verin, konuşalım.

title
title
title
title
title
title
title
title
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR