Lazika Siyah Çay

Lazika Siyah Çay; Yüksek Köylerden, Mayıs Sürgünü.

Katkısız, doğal. Sadece Rize’den. Özel tasarlanmış, doğaya saygılı paketinde.

₺30,00 KDV Dahil
fincan

Çayla tanışmanız için bir Lazika güzelliği

  • Bütün çay çeşitlerimiz gibi yüksek köylerden Mayıs sürgünü. Mayıs sürgünü ilk sürgündür. Kış ayından sonra gelen ilk hasat. Mayıs çayı yoğun aromalı ve lezzetli olur. Ayrıca içiminde hafif bir burukluk var. Yüksek köy çayının bir özelliği buruk olmasıdır. 
  • Çok çalıştık ve elimizde doyumsuz bir güzellik, iyilik kaldı. İşte onu paketleyip sunduk size. Bir dost bulduğunuzda demleyin muhabbetle için, bulamazsanız özlemlerinize arkadaş olsun.
fincan

İyi bir dem için

  • Biz şöyle demliyoruz: Kaynamış iyi suyu demliğe boşaltıyoruz. Üzerine çay döküyoruz. Çay tamamen dibe çöktüğünde buyurun için. En fazla 45 dakika-1 saat içerisinde tüketin. Mayıs sürgünü çayın lezzetini kaçırmayın.
  • Kokusuz ve nemsiz ortamda saklayın. Paketlerimiz koku ve nem geçirmez, siz de ağzını kapatın yeter. Paketi üst tarafında işaretli yerden kesip, üzerinde olan kapatma klipsi ile kapatmanız kafi. Bizce mutfağınızın en güzel yerinde bulundurun. Her sabah Lazika kızımızı görünce yüzünüzde gülücükler açsın istiyoruz.

YORUM YAP

MÜŞTERİ YORUMLARI

Karadeniz'li olarak gurur duydum (2016-10-24 13:42:17)
Sizi tebrik etmek istiyorum. Ambalajı ile içindeki çay ile bize, karadenize yakın bir çay olmuş. siparisim geç ulaşınca göstermiş oldugunuz ilgi de bir hemseriniz olarak cok cok hosuma gitti. basarınızın devamını canı gonulden diliyorum.
Ebru Tören
Uzun yıllardır içtiğim en iyi çay (2019-08-17 17:41:56)
Koklamaya, içmeye doyamadığım bir çay buldum nihayet. Normalde bize Trabzon’dan gelirdi çay yıllar önce. Babamı kaybettiğimden beridir düzgün çay da içemiyordum, çünkü çayı o harmanlıyordu. O kadar mutluyum ki, anlatamam. Tavsiye ederim. Ellere, gönüllere sağlık Lazikacılar.
Fatih Güner