Yeşil Çay Bergamot, Hatmi Çiçeği Piramit Poşet

5,00
Fiyat : $3.11(KDV Dahil)

25 Adet Piramit Poşet (1,5g | Net 37,5g)

Çamlıhemşin havzasının en güzel çay bahçelerinden teker teker el ile kopartılan çay  yapraklarından üretiyoruz yeşil çayımızı. Lezzet ve polifenol açısından çok zengin yeşil çayımızı doğal bergamot aroması ve hatmi çiçekleri ile harmanlayıp piramit poşete koyduk. Günün her saati, her yerde içebilmeniz için. Çayımız ruhunuza ve bedeninize iyi gelecek. Bir piramit poşet ile en az 2 demleme yapabilirsiniz. Bir kutu ile ortalama 50 fincan yeşil çay içebilirsiniz. Çünkü Lazika !

image title
EtkisiAntioksidan kaynağıdır, metabolizma hızlandırıcı etki gösterir
image title
TatNarenciye tadı ile hareketlenen duru bir yeşil çay lezzeti
image title
Kafein SeviyesiYaklaşık 35mg (bir fincanda)

image title
Yeşil Çayla tanışmanız için bir Lazika güzelliği

Yeşil çay, Camellia Sinensis bitkisinin, yani genel anlamda çay dediğimiz bitkinin yapraklarından, yapraklar fermente edilmeden üretilir. Bu bitki, aynı zamanda siyah ve oolong çaylarının da ham maddesidir. Camellia Sinensis'ten elde edilen tüm çaylar antioksidan kaynağıdır, ancak yeşil çay en az işlem gören çay olduğu için en fazla antioksidan yani polifenol içeren çay olarak bilinir.Bu polifenoller, yeşil çayın pek çok sağlık faydasından sorumludur. Yeşil çay, doğal yapısının korunması sayesinde, vücudu destekleyen ve birçok sağlık yararı sağlayan zengin bir antioksidan kaynağı olarak bilinir. Yeşil çayın hafif ve ferahlatıcı tadı, onu günün her saati keyifle tüketilen bir içecek yapar.

Bergamot ve hatmi çiçeği ile harmanlanınca ortaya ferahlatıcı, hafif narenciye aromalı, yoğun bir yeşil çay deneyimi çıktı.

Bir piramit poşette 1.5 gram yeşil çay, bergamot ve hatmi çiçeği harmanı bulunuyor. 80-85 derece suyu bir bardağa koyduktan sonra 2 dakika demleme yapmanız yeterlidir. Aynı poşet ile ikinci bir demleme de yapılabilir. Günde 2 bardak içmenizi öneririz. Afiyet olsun.

Kullandığımız çay poşetleri doğa dostudur. Doğada çok kısa sürede çözünen bir madde olan PLA bazlı piramit poşetleri kullanıyoruz. Kaçkarlarda yerleşik bir küçük işletme olarak bu bizim için çok kıymetli. Umarız sizin için de kıymetli olur.

Çay nem ve kokuya karşı çok hassastır. Ağzını kapalı, nem ve direkt güneş ışığından uzakta, gönlünüzün ve mutfağınızın en güzel yerinde saklayın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR