Yeşil çay, Yasemin Çiçeği-Tarçın-Piramit Poşet

Lazika El Yapımı Yeşil Çayımızı biliyorsunuz. İşte ona yasemin çiçeği ve tarçın kattık. Tesadüfen bulunan büyük buluşlar gibi, bu çayı bulduk. Mutluyuz, tanışın siz de olacaksınız. Sentetik aroma içermeyen doğal bir lezzet.

Her biri ile bir kaç fincan çay içebileceğiniz 15 adet poşet çay var bir kutuda. Demlikte demleyebilirsiniz zira Mayıs çayı el yapımı yeşil çayımız çok bereketlidir.  PLA bazlı doğa dostu piramit poşetler kullanıyoruz çünkü elimizden geldiğince doğa dostu çaylar yapmak istiyoruz.

₺25,00 KDV Dahil
fincan

Her gün iki fincan içmenizi öneririz.

  • Bunlar bizim poşet çayımız. Sallama değil ha; poşet. İçinde 1 gr kadar el yapımı yeşil çay, bir tutam yasemin çiçeği ve bir parça da tarçın var. Atın demliğe iki dakika bekleyin ve için. Sonra aynı poşetle bir daha içebilirsiniz. Sağlıklı, lezzetli, doyumsuz. Bizim el emeği göz nurumuz. 
  • Piramit poşet,  demlenmesi için çaya rahat bir ortam sunar. PLA bazlı çay poşetler kullanıyoruz. Amacımız size lezzetli ve faydalı bir çay sunarken doğaya da zarar vermemek. 
fincan

İyi bir dem için

  • Klorsuz, kireçsiz su kullanın. Suyun kalitesi iyi bir çay keyfi için çok önemli.
  • Lazika Çay Poşetini 80-85 derecede olan suyun içine atın. Ve 2 dakika demlenmesine izin verin. Çay yapraklarının nasıl açıldığını izleyin. Bir oh çekin ve dünyayi bizim gözümüzle görün.
  • Kokusuz, nemsiz ortamda saklayın. Paketi açtıktan sonra yeniden kapatın. Sakın nem aldırmayın. Koku da aldırmayın. Çok içiyorsun diyene de aldırmayın.
  • Hadi afiyet olsun.

YORUM YAP

MÜŞTERİ YORUMLARI