Yeşil Çay Portakal ve Tomurcuk Gül

El Yapımı Yeşil Çayımız, özenle toplanmış doğal tomurcuk güller ve kurutulmuş Finike Portakalı kabuğu İle horon vuruyor.

Yeşil çayın enerjisi, tomurcuk gülün dinginliği ve portakal kabuğunun  esintisi  ile memlekete özgü yepyeni bir lezzet. 1 gr'ı ile 800 cc bir demlikte 3-4 fincan çay içebilir, ikinci demlemeyi de yapabilirsiniz. Yeşil çaylarımızın hepsi çok lezzetli ve bereketlidir. El ile toplanan yapraklardan, el ile işlenerek üretilmiştir.

₺55,00 KDV Dahil

El yapımı yeşil çayımız çok lezzetliydi. Daha ne yapabiliriz diye düşündük. İçine portakal kabuğu ve tomurcuk gül katalım dedik. Bu üç lezzeti güzelce harmanladık. Gül'ün antiseptik etkisi var. Portakal C vitamini yüklü. Yeşil çayımız  antioksidan kaynağı.  Çok güzel oldu.

Ağzı kapalı, güneş ışığı ve nemden uzak bir şekilde saklayın lütfen. Çay zamanla olgunlaşan bir içeçektir. Eğer iyi korursanız 3 yıl boyunca afiyetle tüketebilirsiniz.

YORUM YAP

MÜŞTERİ YORUMLARI

çok beğendim (2019-06-21 17:32:43)
emeğiniza sağlık. hakkaten çok lezzetli. artık yurt dısından çay getirmey son!
Mustafa Durmaz
Lezzetli Türk Çayları (2019-06-21 17:49:58)
Bayram'da Çamlıhemşin tatilimizde aslında bir yorgunluk çayı için durakladığımız Ardeşen Lazika'dan, bir lazika müptelası olarak ayrıldık. Çok samimi ve güleryüzlü çalışanları bize bu yeşil çaydan ikram ettiler ve içimi bu kadar yumuşak ve aroma kullanılmadan lezzet katılmış bir yeşil çaya ilk kez rastladık. Yapım aşamasından kutusuna kadar emek dolu. Siz topladınız neşeylen biz de içtuk keyiflen :)
Gizem Köse
Emek.. (2019-11-30 11:01:51)
İstanbul Havalimanı duty free kısmında karşılaştığım paketine hayran kalıp aldığım çay. Paketinden daha güzel bir şey çıktı içinde. Bu çay harika gerçekten içtiğim en güzel yeşil çaydı içimi çok yumuşak. 10/10
Alp Ağca