Yeşil Çay-Limon Otu- Piramit Poşet

El Yapımı Yeşil Çayımızın lezzeti ve Limon Otunun enfes aroması, Melissa’nın yakın akrabası. Limona en yakın doğal tat.  Bununla da kalmıyor bir sürü faydası var. Zengin ama hafif bir lezzeti olan çayımız sentetik aroma içermez.

Her biri ile bir kaç fincan çay içebileceğiniz 15 adet poşet çay var bir kutuda.  Demlikte iki demleme de yapabilirsiniz. Çünkü Mayıs çayı çok güçlü ve bereketlidir.

PLA bazlı piramit çay poşeti çayın lezzetli bir dem vermesini sağlar, hem de doğa dostudur.

₺25,00 KDV Dahil

Her gün iki tane içmenizi öneririz.

  • Lazika Yeşil Çay ve  limon otlu doğada çözülebilen piramit poşet çay. Sallama değil ha; poşet. İçinde 1 gr kadar el yapımı yeşil çay, bir tutam limon otu var.  El Emeği Göz Nuru Yeşil Çayımız ve Limon Otunun beraberliği enfes ve sade bir lezzet oldu. Atın demliğe iki dakika bekleyin ve için. Sonra aynı poşetle demlikte bir daha demleyebilirsiniz. Sağlıklı, lezzetli ve doyumsuz. Bizim el emeği göz nurumuz. 
  • PLA-Doğa dostu piramit çay poşeti kullanıyoruz. Çünkü doğaya da iyi gelmek istiyoruz.

İyi bir dem için

  • Klorsuz, kireçsiz su kullanın. Suyun kalitesi iyi bir çay keyfi için çok önemli.
  • Lazika Çay Poşetini 80-85 derecede olan suyun içine atın. Ve 2 dakika demlenmesine izin verin. Çay yapraklarının nasıl açıldığını izleyin. Bir oh çekin ve dünyayi bizim gözümüzle görün.
  • Kokusuz, nemsiz ortamda saklayın. Paketi açtıktan sonra yeniden kapatın. Sakın nem aldırmayın. Koku da aldırmayın. Çok içiyorsun diyene de aldırmayın.
  • Hadi afiyet olsun.

YORUM YAP

MÜŞTERİ YORUMLARI