Portakal- Bergamot Siyah Çay

Bildiğiniz Lazika Bergamot aromalı çayın içine kurutulmuş portakal parçacıkları attık.

Üstadın dediği gibi:
Hem özlem hem kavuşma bizimkisi
Çay içiyoruz mutlu bir sessizlik içinde
Cevat Çapan

₺30,00 KDV Dahil
fincan

Bergamot Portakal Siyah Çay

  • Bildiğiniz Lazika Bergamot aromalı çayın içine kurutulmuş portakal parçacıkları attık. Paketin içinde kardeş kardeş yaşasınlar istedik. Sonuçta harika bir tat çıktı ortaya.
  • Bergamotun kokusu ve burukluk veren tadı, portakalın güzelliği, Lazika’nın iyiliği.
fincan

İyi bir dem için

  • Biz şöyle demliyoruz: Kaynamış iyi suyu demliğe boşaltıyoruz. Üzerine çay döküyoruz. Çay tamamen dibe çöktüğünde buyurun için. Bir ya da bir buçuk saat içinde tüketin.
  • Kokusuz ve nemsiz ortamda saklayın. Paketlerimiz koku ve nem geçirmez, siz de ağzını kapatın yeter. Paketi üst tarafında işaretli yerden kesip, üzerinde olan kapatma klipsi ile kapatmanız kafi. Bizce mutfağınızın en güzel yerinde bulundurun. Her sabah Lazika kızımızı görünce yüzünüzde gülücükler açsın isteriz.

YORUM YAP

MÜŞTERİ YORUMLARI

Lady Grey (2019-06-21 18:11:20)
Siyah çay siparişi vermek için girdiğim sitenizde, siyah çay adına farklı çeşitler olması ilgimi çekti ve bu kez değişik bir çay denemek istedim. Zaten sevdiğim bergamot aromasının portakalla birleşimi gerçekten harika olmuş. Hem bizlere lezzetli Türk Çayı ulaştırdığınız için hem de karışımlarınızda ve ürün çeşitliliğinizle de bizleri farklı lezzetlerle tanıştırdığınız için teşekkür ederiz..
Enver Ayaz