Hisli Harman-Maşuka

Güçlü duruşunun ardına “acımadı ki” diye saklanan; asiliğin ve zarafetin buluşma noktası olan sen hatmi çiçekleri kadar güzel ve zarifsinOlası bir yan etkisi var. İlgi mıknatısı olabilirsiniz ama başa gelen çekilir. Hatmi çiçekleri, Tarhun, Gül yaprağı, Böğürtlen Kökü, Portakal Kabuğu ve İncir aroması var Maşuka'da. Doğada çözülebilen 18 adet piramit poşet olarak sunuyoruz size.


Demlikte demleme veya 2 demleme yapabilirsiniz.


₺22,00 KDV Dahil

Lezzetli ve sizi anlayan Hisli Harman bitki çaylarımız ile tanışmalısınız

  • Maşuka, aşık olunan kadın demek. Kadınsı bir çay yapmak istedik. Bu çok zor tabi ama kullanmış olduğumuz bitkiler ile o muazzam yapıcı ve pozitif ruh halini yakalamaya çalıştık. Neler var Maşuka'nın içinde? Hatmi Çiçekleri, Gül yaprağı, Tarhun, Böğürtlen kökü, Portakal Kabuğu ve inciri aroması. Görüntüsü, kokusu, lezzeti. Her şeyiyle çok güzel bir çay. Bir dost bulduğunuzda demleyin muhabbetle için, bulamazsanız özlemlerinize arkadaş olsun.

Çok iyi saklamalısınız, ortada bırakmamalısınız zira her gören isteyecektir. Kutuyu bile alabilirler. Sonra haberiniz olmaz ve Maşuka'sız kalırsınız. Bu nedenle kapalı bir yerde saklayın. Mümkünse koku , nem be ışıktan uzak tutun. Ağzını kapalı tutun, zira çay çok çabuk nem ve koku kapar.

YORUM YAP

MÜŞTERİ YORUMLARI