Hisli Harman-İstirahat

Belki güzel bir uyku, belki ayaklarını uzatıp hayaller alemine dalmak. İstirahat çeşidi çok. Hepsi  için  temel gereklilik ise kafa rahatlığı, ağızdaki güzel bir tat ve belki güzel bir koku.

İstirahat çayımızın bunların tamamını taşımasını istedik. İçinde Lavanta, Passiflora, Yasemin Çiçeği, Filiskin Nanesi ve Mavi Kelebek Sarmaşığı var.


Size PLA bazlı doğada çözülebilen piramit poşetde sunuyoruz. Demlikte demleyebilir ve hatta 2 demleme yapabilirsiniz.

₺22,00 KDV Dahil

İyi hissedin, gerisi kolay!

  • Top atsalar duymayan insanların ortak yanı kafalarının rahat olması. Bir sürü şey var hayatımızda. Kimi mutlu, kimi meşgul ediyor. İşte tüm bunlardan sıyrılıp kendimize zaman ayırdığımız zaman istirahat etmiş oluyoruz.
  • İşte tam bu zamanlar için yaptık bu çayı. İçtikçe hafifleyin, kokusu ile rengi ile sizi başka bir dünyaya götürsün istedik.
  • Bir dost bulduğunuzda demleyin muhabbetle için demliyoruz bu çayımızda. Rahatlamak, kendinize biraz " rahat" zaman istediğinizde demleyin. 
Ağzı kapalı, nem ve kokudan uzak bir yerde saklamalısınız. Çantanıza da atabilirsiniz. Çünkü gün içinde ev dışında da istirahat etmek isteyebilirsiniz.

YORUM YAP

MÜŞTERİ YORUMLARI

Rengi Muhteşem! (2021-09-02 00:23:03)
Çok güzel bir gece mavisi renginde. Öyle dinlendirici, öyle aromatik bir kokusu var ki. Sadece koklamak bile huzur veriyor.
Zeynep L.
Harika (2021-09-13 16:43:49)
Bir çayın duymak isteyeceği çok güzel sözler bunlar. Sağolun, varolun.
Yusuf