Lazika Blog

Lazika'dan Sağlıklı Öneriler
GERİ DÖN Eylül ayı astrolojik çay tavsiyeleri Eylül ayı astrolojik çay tavsiyeleri

Eylül ayı astrolojik çay tavsiyeleri

Her zaman çay içebilirsiniz elbette. Sizin için Eylül'de en doğru hisli harman hangisi? Bizim bir fikrimiz var.


Koç

Dinamik bir yapıya sahip, lider ruhlu ve çabuk sıkılmaya eğilimli koçlar için eylül ayı; halının altına süpürdükleri problemleri çözme ayı. Koç burcunun eylül itibariyle kendi içine dönmeye ve biraz kafasını dinlemeye ihtiyacı var. Dolayısıyla ertelediği şeylerle yüzleşebilir. Hızlı yükselmenin anahtarı, ağırlık veren düşüncelerden kurtulabilmek. İhtiyacınız olan sükunet için, 14 numaralı Bach çiçeği olan funda bitkisinden yardım alabilirsiniz.

Koç burcu için eylül ayı çayı : Sekine

 

Boğa

Lazika ekibinin büyük bir çoğunluğu boğa burcundan oluşuyor sevgili lazika dostları. Eylül ayında boğa burcuna mensup bireylerin bir takım sağlık sorunları ile karşılacakları astrologlar tarafından öngörülmüş.. Bu; küçük sakarlıklar veya kilo problemi olarak da gözükebilirmiş veya eskiden gelen bir rahatsızlığın tekrar nüksetmesi. Dileriz ekibimizin boğaları eylül ayından sağ salim çıkar.

Murt yapraklarının ve yeşil çayın şifasıyla..

Boğa için eylül ayı çayı: Canfeza.

 

İkizler

İkizleri uzun zamandır rahatsız eden maddi sıkıntıların; bu ay hafifleyeceği astrologlar tarafından öngörülmüş.. Aynı zamanda bu ay ikizler burcunun duygusal ilişkileriyle ilgili ciddi kararlar alacakları bir ay olarak gözüküyormuş.

Sevgili ikizler burcunun eylül ayında; başkalarının düşüncelerinden etkilenmeden mantıklı kararlar almaya ihtiyacı var.

Düşünce kirliliğinden kurtulup, kararınızın arkasında durma zamanı.

İkizler için eylül ayı çayı: Gözü Pek

 

Yengeç

Duygusal ve pek merhametli yengeç burcunun eylülde ayın elemanı olduğunu söyleyebiliriz. Aile ve arkadaşlarına maddi veya manevi destek olacağı, sıkıntı yaşayanlara kol kanat gereceği öngörülmüş.

Herkesin yardımına koşmak hem fiziksel anlamda hem de mental anlamda yorucu, ihtiyacınız olan enerji!

Yengeç burcu için eylül ayı çayı: Deli Dolu

 

Aslan

Sevdiğiniz bir işi yaparken ve doğru olduğuna inandığınız bir kararın arkasında dururken oldukça hızlı ilerliyorsunuz. Eylül ayında sosyal ilişkilerde ve iş hayatında çok güzel bir tempo yakalayacağınız öngörülmüş sevgili aslanlar. Eylülün sonlarına doğru gerçekleşecek merkür retrosu sayesinde eski dostluklarınız gündeme geliyor.  Muhabbete çay yakışıyor.

Aslan burcu için eylül çayı: klasik siyah çay

 

Başak

Eylül ayı; aşk yaşamınızda ve iş hayatınızda etkileyici olmak istediğiniz bir ay. Astrologlar, ayın sonuna doğru karşılaşacağınız olayların sizi farklı noktalara sürükleyeceğini öngörmüş. Akışta kalmanız ve hayatınızdaki yeni gelişmeleri arkanıza yaslanıp, çayınızdan yudumlayarak takip etmeniz olası.

Bazen güzel şeyler en beklemediğimiz anda gerçekleşiyor. Sizin için hızlı ve güzel geçen bir eylül ayı. Lunapark tadında.

Başak burcu için eylül çayı: Lunapark

 

Terazi

Bu ay planlarınızda değişiklikler yaşayabilirsiniz. Önceden kaçırdığınız bir fırsat tekrar gündeme gelebilir. Bu sefer iyi düşünmelisiniz. Ayrıca toplulukla beraber hareket edilen işlerde daha çok yer aldığınız söyleniyor. Doğası gereği Venüs yönetimindeki terazi burcu zarafete ve şıklığa işaret eder. Melatonin salgısının salgılandığı biyolojik saatlerde uykuda olmak, cildi güzelleştireceği gibi, terazi burcunun sahip olduğu doğal güzelliği öne çıkarmada yardımcı olur. Fiziksel cazibenizi arttırmanız, toplu kararlarda sözünü geçirmenizde gizli silahınız olacaktır.

Terazi burcu için eylül çayı: İstirahat

 

Akrep

Eylül ayının en cesaretli burcunun akrep olduğu söyleniyor sevgili lazika dostları. Astrologlar; katılacağınız toplantılarda parlak konuşmalarınızla çevrenizi etkileyeceğinizi söylüyor.

Akrep burcu için eylül çayı: Delidolu

 

Yay

Bugünlerde sağduyuyu ve sakinliği elden bırakmamanız gerektiğini söyleyen astrologlar ani başlayan ilişkilerinizin önce cazip gelse de sonradan önemini yitireceğini vurgulamış. Bu ay büyük kararlar vermeden önce, daha çok gözlem yapmanız büyük önem taşıyor.

İhtiyatlı bir hisli harman.

Yay burcu için eylül çayı: Sebat

 

Oğlak

Duygularınızın mantığınızdan daha ön planda olduğu bir eylül ayı söz konusu olabilir. Yürümeyen ilişkiler ve işler için efor sarfetmeyi bırakmanız ve oluruna bırakmanız  sizler için daha iyi olabilir.

Bu ay onaylanma ihtiyacı hissedebilirsiniz, ama inanın buna ihtiyacınız yok.

İhtiyacınız olan; dik durmaya devam etmek.

Oğlak burcu için eylül çayı: Gözü Pek

 

Kova

Kendinizi yeni alanlarda geliştireceğiniz, kişisel gelişiminize ağırlık vereceğiniz bir eylül ayı söz konusuysa ihtiyacınız olan odaklanmak. Siz bunu çok güzel başarıyorsunuz zaten. Eksikleriniz olduğunu farketmek ve kendinizle yüzleşmek sizi daha ileriye götürüyor.

İhtiyacınız olan; doğru noktaya odaklanmak ve kişisel gelişim yolculuğunuzda sizi geriye götürdüğüne inandığınız insanlarla aranıza mesafe koymak.

Kova burcu için eylül çayı: Gözü Pek

 

Balık

Geçmişe dayalı tecrübelerinizin doğruluğu sizi pek çok konuda haklı çıkarmış. Bu da her konuda haklı olduğunuzu düşünmenize ve ısrarcı olmanıza sebep olabilir.. Merkür retrosunun başlamasıyla hatalara açık olacağınız söyleniyor, sevgili balıklar. Fakat hatalardan dahi;  kazançlı çıkmanızı sağlayacak muhteşem bir analiz yeteneğine sahipsiniz.

Sanki ara sıra tatil hayallerine dalıyorsunuz. Belki gerçekten tatil vakti gelmiştir.

Balık burcu için eylül çayı: Ege Terapisi