El yapımı Yeşil Çay, Gül-Portakal Kabuğu-

Yeşil çayın enerjisi, tomurcuk gülün dinginliği ve portakal kabuğunun  esintisi  ile memlekete özgü yepyeni bir lezzet.

Her biri ile bir kaç fincan  çay içebileceğiniz 15 adet poşet çay var bir kutuda. Fincan poşet çayımız kendisini demlik poşet çayı sanıyor. Demlikte demlerseniz, bir tanesi ile 3-4 fincan çay içebilirsiniz.

Kullanmış olduğumuz PLA bazlı piramit poşetler çayın demlenmesi için ideal ortamı sunar. Aynı zamanda doğa dostudur.

₺25,00 KDV Dahil
fincan

Her gün iki tane içmenizi öneririz.

  • Lazika PLA piramit poşet çayımız. Sallama değil ha; poşet. İçinde 1 gr kadar el yapımı yeşil çay, bir tane  gül, biraz da portakal kabuğu parçacıkları var. Atın bardağa, iki dakika bekleyin ve için. Sonra aynı poşetle bir daha içebilirsiniz. Lezzetli, doyumsuz. Her gün iki tane içmenizi öneririz.

    Kullandığımız çay poşetleri doğa dostudur. Doğada çok kısa sürede çözünen bir madde olan PLA bazlı piramit poşetleri kullanıyoruz. Kaçkarlarda yerleşik bir küçük işletme olarak bu bizim için çok kıymetli. Umarız sizin için de kıymetli olur.

fincan

İyi bir dem için

  • Klorsuz, kireçsiz su kullanın. Suyun kalitesi iyi bir çay keyfi için çok önemli.
  • Lazika Çay Poşetini 80-85 derecede olan suyun içine atın. Ve 2 dakika demlenmesine izin verin. Çay yapraklarının nasıl açıldığını izleyin. Bir oh çekin ve dünyayi bizim gözümüzle görün.
  • Kokusuz, nemsiz ortamda saklayın. Paketi açtıktan sonra yeniden kapatın. Sakın nem aldırmayın. Koku da aldırmayın. Çok içiyorsun diyene de aldırmayın.
  • Hadi afiyet olsun.

YORUM YAP

MÜŞTERİ YORUMLARI