El emeği göz nuru Yeşil Çay

El emeği göz nuru Yeşil Çayımız.

Tarlalardan teker teker toplanan iki buçuk yaprak çaylar, özenle taşımalar, saatlerce elle kavurmak, hepsi küçük bir iyilik için, unutmayacağınız bir güzellik için.

Çayımız ruhunuza ve bedeninize iyi gelecek.

₺28,00 KDV Dahil
fincan

Makine değmez bu çaya

  • Bir zamanlar ninelerimiz yapardı. Sonra unutuldu gitti. Ta ki Lazika yapana kadar. Bu bizim el emeği göz nurumuz. Tarlalardan teker teker toplanan iki buçuk yaprak çaylar, özenle taşımalar, saatlerce elle kavurmak, hepsi küçük bir iyilik için, unutmayacağınız bir güzellik için. Bu bizim sevgimiz.
  • Makine değmez bu çaya. Yüksek ısılı fırınlar, kamyonlarda taşımalar yok. Her şey elle yapılır. Yoğun bir emek, özverili çalışma, özenli bir üretim süreci gerektirir. Biz yaptık işte. Deliler gibi çalışarak yaptık.
  • Tadı bildiğiniz yeşil çaylara benzemez. İçimi hafiftir. Doyumsuz bir tadı vardır. Kokusu, görünümü sizi bu çayın tiryakisi yapar. Sağlık açısından söylenecek o kadar çok şey var ki, söylemek bize düşmez. İçin ya, için güzelleşin, için iyi olun.
fincan

İyi bir dem için

  • Bir demliğe bir iki gram kadar atın. İki dakika bekleyin. 2.5 yaprak nasıl kendini gösteriyor keyifle izleyin. Sonrasında afiyetle için. Lazika yeşil çayı iki kere demleyilirsiniz. İkinci demde de tadından ve aromasından hiç bir şey kaybetmeyecektir. Çünkü 2.5 yaprak mayıs sürgününden üretilir Lazika Yeşil Çay.
  • Kokusuz, nemsiz ortamda saklayın. Paketi açtıktan sonra yeniden kapatın. Sakın nem aldırmayın. Koku da aldırmayın. Çok içiyorsun diyene de aldırmayın. Hadi afiyet olsun.

YORUM YAP

MÜŞTERİ YORUMLARI