4 Mevsim Bitki Çayı

Lazika'nın 4 mevsim içilebilen, hem sıcak, hem de soğuk enfes olan lezzeti. İçinde Lazika el yapımı yeşil çayımız, hibiskus, Lazika Yayla Çayı, tarçın, kakule, melissa, limon kabuğu gibi özenle seçtiğimiz ve harmanladığımız lezzetler var. Alışkanlık yapacak. Diğer çaylarımız gibi.

₺30,00 KDV Dahil

Lazika'nın her mevsim, hem sıcak hem de soğuk enfes lezzetli olan olan bitki çayı.  Hibiskus, yeşil çay, yayla çiçeği, tarçın, melisa, nane, limon kabuğu, karanfil ve kakule gibi şifalı bitkilerin lezzetli harmanı. İster sıcak demleyin, ister soğuk. Hep lezzetli. 

Ağzı kapalı, nem, koku ve güneşten uzak tutarsanız harika olur. Çay durdukça olgunlaşan bir içeçecektir ancak iyi saklanırsa. 

YORUM YAP

MÜŞTERİ YORUMLARI

Soğuk Demlenmiş Hali.... (2019-06-21 17:59:19)
42 Maslak Lazika'da bir çay ve tatlı molasından sonra hesabımızı öderken sizin ikramınız sonucu tanıştık bu çayla, şeker ve aroma dolu soğuk çaylardan sonra bize ilaç gibi geldi ve öğle tatillerimizin değişmez içeceği oldu. Lazika 4 Mevsim enfesss..
Nur Yıldırım
soğuk çay (2019-07-20 10:31:42)
evde bizzat yaptım 1lt soğuk suya bir yemek kaşığı yeterli tabii damak tadınıza göre oran artabilir .yaklaşık 15 saat demleme yeterli oluyor sürahinizin ağzı kapalı olması gerekir demlendikten sonra şeker ekleyerek tüketebilirsiniz .marketteki soğuk çay gibi düşünmeyin bu çayı sanki kış çayının soğuk versiyonu gibi .
engin huz